• Неодамнешно
Hallmark 14 Екстра голем розов пакет за торби за подароци за родендени, Денот на мајката, Денот на вineубените, тушеви за бебиња, тушеви за невести
zoom_in

Hallmark 14 Екстра голем розов пакет за торби за подароци за родендени, Денот на мајката, Денот на вineубените, тушеви за бебиња,

DEN 127.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прославете ја секоја пригода во стил со овој 3-пакет на екстра големи вреќи за подароци во елегантни дијагонални ленти со розово-розово. Мерење на 11,25 "широко за 14,44 " високо од 5,25 "длабоки, екстра големи вреќи за подароци за хартија се совршени за држење книги, облека, електроника, чаши за патувања, рамки за слики или збирка помали предмети. Одлично е да се има при рака за родендени , годишнини, Денот на вinesубените, Денот на мајките, Велигден и многу повеќе. Брендот Халмарк е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на секојдневните моменти поубави и Прослави повеќе радосни. Класичен дизајн : Дизајн на дијагонални ленти со розово-розови го олеснува славењето на секоја пригода . Рачките за појавување на кабелот го комплетираат изгледот . пакет од 3 : Вклучува три розови торби за подароци, совршени за презентирање на координиран сет на подароци или давање подароци за појавување на браќа и сестри, внуци, деверуши, соработници или пријатели. Висококвалитетни материјали за хартија, еколошки еколошки направени со хартија од добро управувани шуми.

Избор на купувачи..