• Неодамнешно
Миленичиња Прва НБА ла Клиперс Меш кошаркарска дрес за кучиња и мачки - лиценцирана, удобна мрежа, кошаркарски тимови големини
zoom_in

Миленичиња Прва НБА ла Клиперс Меш кошаркарска дрес за кучиња и мачки - лиценцирана, удобна мрежа, кошаркарски тимови големини

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Миленичиња прва НБА лиценцирана Ла Клиперс, домашно кучиња, кошаркарска кошарка, го подготви вашето куче за ден на игра! Оваа маичка со мрежи се одликува со тимскиот град и логото и тимскиот логоп и бројот на задниот дел. Изгледа исто како вистинскиот дрес на вашиот омилен играч! Дизајнирано користејќи трајни од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња Прва НБА ла Клиперс Меш кошаркарска дрес за кучиња и мачки - лиценцирана, удобна мрежа, 21 кошаркарски тимови / 5 големини.

Избор на купувачи..