• Неодамнешно
Женски Сандали Мода Лето Дно Рамно Дно Риба Уста Желе Папучи За Жени Розова Големина 8
zoom_in

Женски Сандали Мода Лето Дно Рамно Дно Риба Уста Желе Папучи За Жени Розова Големина 8

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.25" Нога Широк : 8.5 см/3.4" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.45" Нога Широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 СМ/9,65" нога широк : 9 См/3,5" големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 нога должина : 25СМ/9,84" НОГА ШИРОК : 9,5 См/3,7" големина : 41 сад : 9 Велика Британија : 6,5 еу : 40 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10,04" нога широк : 9,5 СМ/3,7" ЖЕНСКИ САНДАЛИ МОДНИ летни сандали дно женски рамно дно риба уста желе сандали карактеристики : 1.Покажете ја вашата мода : Мекиот горен дел со ретро дизајн носи шик и современ стил во вашата облека. Тоа е стилски избор за секоја пригода, како што се дневни патувања, одмори, забави итн. 2.Главен во вашата гардероба : овие модерни и вкусни секси предмети одат добро со вашите омилени фустани, здолништа, фармерки и шорцеви. 3.Гумен Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен ѓон за апсорпција на удари, ве Тера да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. 4.Забелешка : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. 5.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики. Специфики на предметот : Горен Материјал : Пвц Ѓон Материјал : Риба Уста Пети Стил : Клип Пети Пета Висок Стил : Метод На Затворање Со Рамна Пета : Чевли За Лизгање Висока Пета : 2см/0,8" Висина На Платформата : 0,5 см/0,2 " Пакет : 1 Пар Чевли Сандали за внатрешни и надворешни. Бтс (назад на училиште) БТК ( назад на колаж ). Овие сандали се разноврсен избор за сезоната, ќе обожавате да ги носите со се, од макси фустани до мини здолништа.

Избор на купувачи..