• Неодамнешно
Spiderman-Marvel Spid Reece Pant
zoom_in

Spiderman-Marvel Spid Reece Pant

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашето бебе ќе изгледа толку симпатично во овој Spiderman Baby Toddler Boy Hashdown Tee и Pathen Pants Pants. Овој сет располага со врвот со долг ракав со панталони во стилот на стилизирање и џогер со еластична лента за половината. Плус, тие го карактеризираат неговиот омилен супер херој Спајдермен! Спајдермен бебето дете момче за бесење и облека за панталони од руно постави 100% полиестер. Машинско миење ладно. Графики на Спајдермен. Сет од 2 парчиња. Еластична лента за половината. 2fer Styling. Долги ракави . Манжетен пан.

Избор на купувачи..