• Неодамнешно
Црното миење на принцот 24 '' круна за обликување на дрвени полица, современа пловечка wallидна полица
zoom_in

Црното миење на принцот 24 '' круна за обликување на дрвени полица, современа пловечка wallидна полица

DEN 1439.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Современа, декоративна wallидна полица е одличен начин за погодно прикажување на врамени фотографии, книги или колекционери во вашиот дом. Прекрасно изработено од цврсто бор дрво, архитектонски контурирано 24 "Круна обликување црно дрво полица има елегантна завршница на црно миење и нема видлив хардвер за чист, полиран изглед на вашиот wallид. Користете единечно или закачете неколку полици за да создадете галерија изглед , совршено за употреба во вашата дневна соба, трпезарија, семејна соба или спална соба. Совршен современ допир - Декоративната полица за обликување на круната дава изглед на софистицираност што е убав додаток на секој современ декор. Стилски и функционален декор - оваа лебдечка wallидна полица е елегантен начин за прикажување на колекционерски производи, врамени фотографии или други негувани мемории за изглед кој е функционален и стилски. Подготвени за виси-дизајниран за безбеден wallид што виси со вклучените француски и претходно дупчат дупки. Направено до последно-полицата е Изработено од природно бор дрво за долготрајна привлечност во вашиот дом или канцеларија. Севкупна мерки за дрвени полица мерки 24 '' w x 5 '' h x 4 '' d; капацитет на тежина 25 фунти.

Избор на купувачи..