• Неодамнешно
Браник решетка компатибилна со 2017 година- Lexus IS е пред, левата страна на возачот, надворешната црна боја
zoom_in

Браник решетка компатибилна со 2017 година- Lexus IS е пред, левата страна на возачот, надворешната црна боја

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Black Inter Change Дел Број : 5314253020, LX1038124 NOTES : странична решетка за браник; Странични гарнишеви на броеви : 531425302020 REPLACES PARTSLINK Број : LX1038124 Warranty : 1-годишна неограничена гаранција за миризба, произведена од врвни квалитетни компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтина за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот променлив или стариот фактор Дел.compabtitation со следниве возила : Позиција : Предна, лева страна, Outer Fit Note : За модели со F Sport Package Lexus Compatibational со : 2017-2020 IS300 BASECOMPATITALITE со : 2017-2020 IS300 F Sport Compatibation со : 2017-2020 IS350 F Sport го заменува бројот на OE : 5314253020. Заменува Број на делови : LX1038124. Број на размена на дел : 5314253020, LX1038124. FITS Изберете : 2017-2019 Lexus е 300 2020 Lexus е 300 премиум и повеќе - Додадете го вашето возило на нашиот фиксен додаток за да проверите.

Избор на купувачи..