• Неодамнешно
Арт Дизајнарт Акварел Ветерница Во Холандија Пејзаж Печатени Фрли Перница во. во. Медиум
zoom_in

Арт Дизајнарт Акварел Ветерница Во Холандија Пејзаж Печатени Фрли Перница во. во. Медиум

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Декоративни Перници За Фрлање За Кауч Кревет Троседот со Патент Покрив лесен, забавен начин да додадете боја или да донесете нов живот во секоја просторија во вашиот дом или канцеларија е со овие прекрасни перници за фрлање Пејзажи. Облечете го вашиот кревет, софа или лежалка со овие украсни дизајнерски уметнички перници. Совршен Како декор за спална соба во Фарма, Декор За Дневна Соба Традиционален декор за дневна соба. Додава забавен акцент во секоја просторија. Фрли перници навистина прават чуда : тие можат да ја трансформираат секоја просторија од непоканувачка непријатност во топла и добредојдена. И тие навистина одат речиси насекаде-организирајте двојка на каучот или софата, ставете ја во вашиот преполнет стол за дополнителна атмосфера, фрлете двојка на креветот и потпрете се за одлично читање.Овие Пејзажи перница е отпечатена со користење на висока Густина на боја италијански мастила за да се создаде живописно обоени, остри уметнички дела.Карактеристики : Совршен акцент На Секое Парче мебел Основни форми со модерен графички дизајн пресврт Отпечатен на 100% мала тежина Полиестерска Перница исполнета со 100% полиестерско полнење ткаенина отпорна На Брчки Затворање Со Патент за Да можете да ја отстраните перницата Од нејзината удобност налик на капак-Без мирис 100% Хипоалергично Машинско Миење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за да се исуши Печатењето На Барање Со Висока густина италијанско мастило достапно во неколку Големини атрибут : фарма, традиционална, ликовна уметност гикли тема : пејзажи, Шарм На Земјата, дизајнарт' акварел ветерница во Холандија 'Пејзаж Печатена перница за фрлање.

Избор на купувачи..