• Неодамнешно
Базил Фестонирам Картички И Пликови 5 Х7 10 Пкг-Вајт, Пк 2, Базил
zoom_in

Базил Фестонирам Картички И Пликови 5 Х7 10 Пкг-Вајт, Пк 2, Базил

DEN 412.48

Количина на стоки
check Достапно на барање

Базил-Фестонирам Картички И Коверти : Бело. Совршен почеток за создавање сопствени картички за секоја пригода! Овој пакет содржи десет картички од 5х7 инчи и десет пликови. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија за да предизвикаат рак, вродени дефекти или друга репродуктивна штета - не џвакајте или џвакајте. Киселина слободен. Произведено во САД. Базил Фестонирам Картички И Пликови 5 "х7".

Избор на купувачи..