• Неодамнешно
Рокер Стил Два USB Приклучок АВТОМОБИЛ USB Адаптер Со Сина LED Светлина За КАМИОН RIV ATV
zoom_in

Рокер Стил Два USB Приклучок АВТОМОБИЛ USB Адаптер Со Сина LED Светлина За КАМИОН RIV ATV

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

MICTUNING Универзална РОКЕР Стил АВТОМОБИЛ USB Адаптер - Со Сина LED Светло Двојна USB Моќ Приклучок За Рокер Прекинувач панел големина на Површината е 2" (50mm) x 1 " (25mm). Дупка за монтирање со стандардна големина 1,41 " (36мм) х .86" (22мм). Ова е стандардна големина на повеќето дупки за прекинувачи кај модерните возила. 2 порта DC 5 V 3.1 USB приклучок адаптер, влез : 12-30 V. Компатибилен со популарните МОБИЛНИ уреди USB 2.0, секој уред, вклучувајќи дигитални фотоапарати, Pda, мобилни телефони и USB додатоци. Работи одлично како замена ИЛИ дополнителни 12 V DC Двојна USB адаптер во автомобили, моторни домови, моторни велосипеди и RV. Прекумерно загреана заштита од прекумерна струја, таа автоматски ќе престане кога батеријата е полна, лесна за употреба и инсталирање. Боја : Црно куќиште со сина лед светлина - материјал : СТОМАЧНИ + Електронски компоненти.

Избор на купувачи..