• Неодамнешно
За Nintendo Прекинувач Игра Картичка Држач За Чување Бо Патување Носете Заштитен Капак
zoom_in

За Nintendo Прекинувач Игра Картичка Држач За Чување Бо Патување Носете Заштитен Капак

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

●Магнетно Затворање ● дизајнот на магнетната брава го олеснува отворањето на држачот на прекинувачот и повторно заклучување, безбедната брава за затворање не лета отворена кога паѓа на земја, нема да мора да се грижи за случајот случајно отворање и губење на игрите на прекинувачот. ●Робусна Заштита Од Школка ● по 5000+ тестови за испуштање од 10 стапки високо и подобрување, овој држач за прекинувач како резервоар што ги штити вашите игри и ефикасно спречува оштетување од случајни капки, што е совршено за момчиња со прекинувачи кои испуштаат сѐ. ●Мека Гумена Обвивка●се полни со гумена внатрешност на перницата, меката и цврста дебела подлога ги држи вашите игри за складирање на прекинувачи нежно и организирани, дејствувајќи како совршена перница за секој кертриџ, не мора да се грижите дали играта на прекинувачот ќе биде згмечена или изгребана. ●Рачна Големина На Дланката Е Елегантна, компактна и лесна за патување, тие се приближно со големина на вашата дланка, доволно мали за да ги ставите во џебот од панталоните. Тоа е поудобно и полесно кога вашиот преземање на вашиот прекинувач игри во движење на пријател куќа За Nintendo Прекинувач Игра Картичка Држач Кутија За Складирање Патување Носат Заштита На Капакот.

Избор на купувачи..