• Неодамнешно
Жена Во Рамките На Женското Палто Со Вештачко Стрижење Со Плус Големина
zoom_in

Жена Во Рамките На Женското Палто Со Вештачко Стрижење Со Плус Големина

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жена Во Рамките На Женското Палто Со Вештачко Стрижење со Плус Големина .Вашата најпријатна јакна оваа сезона. Вклучете го затворањето на копчето со прикачена хауба. Обликување на шевовите и страничните џебови за вашите најважни работи. Облоги од вештачко крзно околу и внатре во хаубата и поставата. 34 " должина џебови вештачко крзно намали Поли; увезени машина за перење. За брендот : Кај Жената Внатре ние сме експерти за удобност со плус големина, и тоа го правиме повеќе од 100 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате. 34 " должина. Странични џебови. Трим од вештачко крзно. Поли; увезени. Машинско перење.

Избор на купувачи..