• Неодамнешно
Богатствата На Каролина Панда Напим Пар Носители На Тенџере
zoom_in

Богатствата На Каролина Панда Напим Пар Носители На Тенџере

DEN 6464.32

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства BB6804 PTHD Панда Naptime Пар На Носителите Тенџере, 7,5 HX7,5 W, повеќебоен Пар На Тенџере Носителите кој раса специфични Панда Мечка уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар Држачи за Тенџере е од каролини Богатства диви Животни категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

Избор на купувачи..