• Неодамнешно
Аурурална Женска Облека Дозвола За Облека Женска Лежерна Мода Лабаво Печатење Спојување Ревер Блуза Со Кошула Со Кратки ракави
zoom_in

Аурурална Женска Облека Дозвола За Облека Женска Лежерна Мода Лабаво Печатење Спојување Ревер Блуза Со Кошула Со Кратки ракави

DEN 244.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска Секојдневна Мода Лабаво Печатење Спојување На Ревер Блуза Со Кошули Со Кратки ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Карактеристики : Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Платформа супер добар ранг на податоци 3.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. 4.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Миење Препорачуваме Или Хемиско Чистење На Врвот . Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Памук, Должина На Полиестер : Краток Стил : Секојдневен, моден, Кратка Должина На Ракавот : Кратка Пригода : Секојдневно, Секојдневно, Плажа И рачното перење и машинското перење се ВО РЕД пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Врв ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина Големина САД Големина Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ЕУ Должина На Ракавот XL 10 14 40 110cm/43.31" 19cm/7.48 "70cm/27.56" дозвола за женска облека. жените плус големина дозвола 5 5. плус големина женска облека. жените врвови дозвола под 5 5. дозвола за женска облека со плус големина.

Избор на купувачи..