• Неодамнешно
Без граници на јуниори, цветни печатени фустани за ракав за ракав на капакот на капакот
zoom_in

Без граници на јуниори, цветни печатени фустани за ракав за ракав на капакот на капакот

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пронајдете го вашиот нов омилен фустан оваа пролет со фустанот за лизгање на капакот на капакот на капакот на капакот на овој јуниори, кој е отпечатен од отворено, без граници. Направено е од супер-мека и четкана плетена ткаенина за да ве одржува удобно од ден на ноќ. Одликувајќи се со кратки ракави и деколте за лажичка, ќе останете кул кога температурите почнуваат да растат. Здолништето за вклопување и флаер удира во средината на бутот, што го прави совршено да се носи самостојно или преку хеланки или хулахопки. Отворен бек го комплетира изгледот. Пар со станови кога се дружите со пријателите за време на викендите, или со патики за удобен и пријатна ансамбл со топло време. Без граници на јуниори, цветни печатени отворени капачиња за ракав за ракав : 92% полиестер, 8% спандекс. Фустан за маици на јуниори. Измислица за плетење во маичка. Повлечен стил. Деколте за лажичка. Кратки ракави. Отворен бек со детали за затегнување на Crisscross. Здолниште со должина од средината на бутот. А-линија форма. Целокупната цветна шема. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ладно железо доколку е потребно.

Избор на купувачи..