• Неодамнешно
Justice Girls Fleece Jogger, големини XS-XLP
zoom_in

Justice Girls Fleece Jogger, големини XS-XLP

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Таа ќе го сака правдата девојки руно џогер! Овој симпатичен џогер има еластична лента за половината со функционален рејт и е направен од супер пријатна ткаенина од руно- совршена за да ја задржи својата удобна цел ден! Со толку многу бои што треба да изберете, овој симпатичен џогер е сигурен дека ќе биде главен дел во гардеробата за враќање во училиштата на вашата мода. Спарете го со нејзините омилени врвови за правда за изглед исто толку уникатно колку што е. Материјал : 52% памук, 33% рециклиран полиестер, 15% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Подигнете ја големината М (10) има 25 "Инсиам. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ниту. и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Избор на купувачи..