• Неодамнешно
Норби Женска Цврста Боја V Вратот Чипка Еден Костим За Капење Позлатен Секси Еден Костим За Капење Со Шуплив Грб Црни С
zoom_in

Норби Женска Цврста Боја V Вратот Чипка Еден Костим За Капење Позлатен Секси Еден Костим За Капење Со Шуплив Грб Црни С

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

краток опис не е достапен 1.Материјал : Полиестер. 2. Стил на производ : линијата издлабени детали за дизајнот на крстот на градите го прават костимот за капење да изгледа секси и модерно, фокусот е на вас, грбот исто така е издлабен, продолжувањето Во Форма На V ја прави целата линија на половината попривлечна, бравата ви ги одзема грижите за светлината, прилагодете го ременот за рамо за да го пронајдете вашето најсоодветно лично искуство, а процесот на печатење на ткаенината и позлатената шема го прават целиот костим за капење блескав, во различна светлина и темна раскрсница, постои светло визуелно искуство, прекрасен и класичен, тенок ремен, длабок v дизајн на јака ја издолжува и модифицира линијата на вратот, која е погодна за плажа, базен, забава и сурфање во лето. 3.Удобност : брзо сушење, меко чувство, удобно. 4.Опис на големината : 5 Големина, S M L XL XXL.

Избор на купувачи..