• Неодамнешно
Големото машко 2-парчен микрофибер руно наредени горе и дното
zoom_in

Големото машко 2-парчен микрофибер руно наредени горе и дното

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

2 парчиња микрофибер сет, 1 врвен микрофибер со долги ракави, 1 долга микрофибер пан, еластична лента за половината, деколте на екипажот, достапно во најразлични бои 2 парчиња микрофибер сет, 1 врвен микрофибер со долги ракави, 1 долг микрофибер пантоло, еластична лента за половини, деколте на екипажот, деколте, деколте на екипажот, Достапно во најразлични бои.

Избор на купувачи..