• Неодамнешно
Уметнички Налепници Метална Текстура 3д Материјали За Забави Налепници За Пеперутки Декорација На Ѕид Налепници За Ѕидови На Пеперутки Креативни Налепници 6
zoom_in

Уметнички Налепници Метална Текстура 3д Материјали За Забави Налепници За Пеперутки Декорација На Ѕид Налепници За Ѕидови На

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Боја : Како слика материјал : Paypal. Стил : 3Д тродимензионална шуплива. 100% сосема нов и висок квалитет. Големина : 4 парчиња 8*12см,4 парчиња 7*10см, 4 парчиња 5,3*8см. Пакетот Вклучува : 12 парчиња Налепници За Ѕид Од Пеперутка. Забелешка : . Ве молиме дозволете мало отстапување за мерењето. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Забелешка : . Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот Вклучува : 12 парчиња Налепници За Ѕид Од Пеперутка . Боја : како на сликата.

Избор на купувачи..