• Неодамнешно
Гзвццвсн Нов Силиконски Чистач За Лице Електричен Чистач За Лице Пренослив Ладен Компрес Топла Компресија Четка За Миење На Лицесоничен Чистач за вибрации чистач
zoom_in

Гзвццвсн Нов Силиконски Чистач За Лице Електричен Чистач За Лице Пренослив Ладен Компрес Топла Компресија Четка За Миење На

DEN 155.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чистење на лицето со еден рачен уред, никогаш не треба да ја менувате главата на четката за чистење на лицето.Нов Силиконски Чистач За Лице Електричен Чистач За Лице Пренослив Ладен Компрес Топла Компресија Четка За Миење На Лицесоничен Чистач на Вибрации карактеристики : ТОПЛА И ЛАДНА КОМПРЕСИЈА : Трансформирајте ја четката за чистење во алатка за лице.- Добредојдовте во Гзвццвсн продавницаДобредојдовте во мојата продавница, се надевам дека имате добро шопинг искуство. Топла Компресија, исто така, овозможува производи применети чистење да навлезат во кожата. Овој производ уникатен смирувачки режим на масажа, може да помогне во масажата на носот од двете страни и кожата околу очите и мускулите на лицето, да им помогне на мртвите клетки на кожата, да промовира регенерација на клетките на лицето, брчки, да се подигне зацврстување, против стареење, да ја врати кожата во живот.

Избор на купувачи..