• Неодамнешно
DesignArt 'Boat на езерото за време на вечерниот сјај I' Наутички и крајбрежно платно Wallидно печатење
zoom_in

DesignArt 'Boat на езерото за време на вечерниот сјај I' Наутички и крајбрежно платно Wallидно печатење

DEN 191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа wallидна уметност од портокалова и крајбрежна платно е отпечатена со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Наутичко и крајбрежно езерото куќа. - Предмет : транспорт, пејзажи. - Боја : портокалова ,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Избор на купувачи..