• Неодамнешно
Царинење На Фестивалот На Пиво Обичен Женски Фестивал На Пиво Со Тркалезен Врат Печатете Обични Женски Врвови Со Кратки Ракави
zoom_in

Царинење На Фестивалот На Пиво Обичен Женски Фестивал На Пиво Со Тркалезен Врат Печатете Обични Женски Врвови Со Кратки Ракави

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Карактеристики : пивото никогаш не ми ја скрши кошулата со резервоарот за срце, обичен резервоар за пиење пиво.Удобен материјал, погоден за различни прилики.Одговараат За Сите Season.

Избор на купувачи..