• Неодамнешно
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Дополнително широко теле колено високо чизми
zoom_in

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Дополнително широко теле колено високо чизми

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Непосредно шик главен плакарот не е комплетен без, Кирин багажникот од Бринли Ко. Овој екстра-широк дизајн на телето има еластична веганска кожа, модерна квадратна пети и удобна пена од 4 мм Tru-стапало за совршено вклопување. Влагата блок -потпетица му дава на овој основен стил совршен лифт. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 17 инчи. Врвен обем : 18 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Избор на купувачи..