• Неодамнешно
Бамбус Бамбус Лист Птици На Гранка Борова Трева Семејство Уметнички Бања Во Собата Туш Завеса Бања Крпа Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот
zoom_in

Бамбус Бамбус Лист Птици На Гранка Борова Трева Семејство Уметнички Бања Во Собата Туш Завеса Бања Крпа Бања Килим Контура Мат

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : 1.Завеса За Туширање : Полиестерска Ткаенина. 2.Мат и Килими : Фланелен Врв,Нелизгачка Подлога. 3.Крпа За Капење : Полиестер. Големина : 5 парче бања сет вклучени : 1 х Туш Завеса : 66х72 инчи/167х180 см, 1 х Туш крпа : 30х56 инчи/76х142 см, 1 х Бања Мат : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контура Мат : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак Капак : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Убав Подарок за Вашиот Пријател и Семејство. Материјал : 1.Завеса За Туширање : Полиестерска Ткаенина. 2.Мат и Килими : Фланелен Врв,Нелизгачка Подлога. 3.Крпа За Капење : Полиестер. Големина : 5 парче бања сет вклучени : 1 х Туш Завеса : 66х72 инчи/167х180 см, 1 х Туш крпа : 30х56 инчи/76х142 см, 1 х Бања Мат : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контура Мат : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак Капак : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Убав Подарок за Вашиот Пријател и Семејство.

Избор на купувачи..