• Неодамнешно
Менс Лето Плажа Кошули Копче Надолу Краток Ракав Јака Кошули Повик Редовно Се Вклопуваат Тропски Одмор Одмор Блузи
zoom_in

Менс Лето Плажа Кошули Копче Надолу Краток Ракав Јака Кошули Повик Редовно Се Вклопуваат Тропски Одмор Одмор Блузи

DEN 351.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time. ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30-дневна гаранција за квалитет ✮ ✮ ве молиме бидете сигурни дека ќе нарачате order ако имате какви Било прашања, слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме✮ некој праша П : Дали Е квалитетот на облеката како што е опишано? О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме 100% поврат. П : Како да ја изберете големината? О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини,предлагаме да купите една големина поголема. Ви благодариме Изработени од мека истегнување брзо сушење висококвалитетна ткаенина. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања и грижи. Материјал машка кошула лесна, мека, удобна, лежерна, пријателска за кожата, лабава ткаенина што дише, висококвалитетната ткаенина може да ви овозможи подобро искуство со облекување, совршено за сите сезони. Класичен дизајн-Едноставен и класичен стил има највисок фактор на абење. Оваа машка кошула за фустани е чиста исечена со јасна јака и помалку претрупан завршен допир за подобро вклопување. Повод-машката секојдневна кошула е погодна за сите прилики и сезони, како што се одмор, роденден, плажа, секојдневен, неформален бизнис, работа, одмор, датум, свадба и патување. Само носете го и поминете релаксирачко и пријатно време!. Топли Совети : ве Молиме прочитајте ги мерењата на производот во описот на производот пред нарачката. Големината е мала, ве молиме изберете 1-2 големина поголема од вашата нормална големина.

Избор на купувачи..