• Неодамнешно
Туника За Жени Резервоар За Активна Облека Врвови На Резервоарот За Јога Без Ракави Врвови На Резервоарот За Вежбање Лабаво Вклопување Графичка Маица За Вежбање З?
zoom_in

Туника За Жени Резервоар За Активна Облека Врвови На Резервоарот За Јога Без Ракави Врвови На Резервоарот За Вежбање Лабаво

DEN 527.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Чипка Врвот Жени Долги Врвови Носат за Тинејџерски Табела : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Должина : 63cm/24.80"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Должина : 64cm/25.20"Големина : L Биста : 104cm/40.94" Должина : 65cm/25.59"Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Должина : 66cm/25.98"Големина : xxl Биста : 112cm/44.09" должина : 67cm/26.38" Quetures Овој лежерен летен макси блузи опремен со Цветен дизајн и среден страничен пресек, но исечен со боемски Цветни отпечатоци, што ви дава чувство на, но и откривање стабилно. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство . ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Летни Денови. 100% Сосема Нов, висок квалитет.

Избор на купувачи..