• Неодамнешно
Black MA L7RTC 2-циклус на моторот на моторот за гасни тримери, вентилатори и моторна пила
zoom_in

Black MA L7RTC 2-циклус на моторот на моторот за гасни тримери, вентилатори и моторна пила

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувајте го вашиот црна максимална и хипер тврда гасови, вентилатор или моторна пила мотор работи непречено со приклучокот за црна максимална искра (L7 RTC). Неговата трајна и еластична рамка обезбедува зголемен живот, перформанси и ги намалува шансите за погрешни пожари. The spark plug can quickly and conveniently be replaced during normal intervals of time in your Black Max and Hyper Tough 2-Cycle tools (Compatible with HY26 CSTVNM, HY26 SSTVNM, BM25 CSACVNM, BM25 SSACVNM, BM25 ABVNM, HY26 BWRVNM, BM26 BVL3 VNM, BM3716 VNM, BM3818 VNM, and BM5020 VNM). Овој свеќички е компатибилен со Black Max и многу други брендови на алатки за гас со 2 циклуси, како што се Ryobi и Hyper Tuste за практичност на корисниците и зголемена разноврсност. Приклучокот за искри за замена на Black Max го обезбедува најдоброто решение за замена на свеќички потребни во алатка за 2 циклуси на Black Max. Брза и лесна замена за приклучокот за црна максимална искра за употреба во црна макс и многу други брендови со алатки со 2 циклуси, како што се риби и хипер тешки. Наменето за употреба во црни максимални мотори со 2 циклуси за зголемување на перформансите и намалување на погрешните пожари. Компатибилен со HY26 CSTVNM, HY26 SSTVNM, BM25 CSACVNM, BM25 SSACVNM, BM25 ABVNM, HY26 BWRVNM, BM26 BVL3 VNM, BM3716 VNM, BM3818 VNM и BM5020 VNM. Model Spark Plug Model L7 RTC исто така ги заменува RCJ6 Y и BPMR7 A.

Избор на купувачи..