• Неодамнешно
Маица за кратки ракави за време на време и време на време
zoom_in

Маица за кратки ракави за време на време и време на време

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Маицата за кратки ракави на времето на време и Tru комбинира симпатични графички отпечатоци со удобна ткаенина за истегнување за лесен начин за ажурирање на вашата гардероба за викенд. Исклучиво на. Материјал : 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Маица за кратки ракави за породилно за жени од време и вистинска.

Избор на купувачи..