• Неодамнешно
Комплет за завиткување на подароци за време на празник, обвивка за хартија и фолија за подароци, ознаки за подароци, лакови за подароци, црно и злато
zoom_in

Комплет за завиткување на подароци за време на празник, обвивка за хартија и фолија за подароци, ознаки за подароци, лакови

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Зачинете го вашиот подарок W. Time Time Premium Prapt Prapt Kit, 4 Rolls Paper & Foil Grap, 10 ознаки за подароци, 6 лакови за подароци, црно и злато. Комплет за завиткување на подароци за време на празник, 4 ролни хартија и фолија за подароци, 10 ознаки за подароци, 6 лакови за подароци, црно и злато. Комплет за завиткување на подароци за време на празник, 4 ролни хартија и фолија за подароци, 10 ознаки за подароци, 6 лакови за подароци, црно и злато.

Избор на купувачи..