• Неодамнешно
Духоу Доенчиња Цветни Ромпери Летни Бебешки Возбудливи Комбинезони Без Ракави костим за Играње 0-18М
zoom_in

Духоу Доенчиња Цветни Ромпери Летни Бебешки Возбудливи Комбинезони Без Ракави костим за Играње 0-18М

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Цветни Војна На Ѕвездите Печати Комбинезон - - - одлична идеја за подароци за туш за бебиња, роденденска забава. Нашата големина Е Азиска големина!!! Ве молиме погледнете ја табелата со големини во описот на производот пред да нарачате. Големина шема : . Големина (инч)ttttt t. 70t Должина : t14, 17 t Bust : t14, 96 таг : t0-6 Месеци. 80 т Должина : т14, 96 тбуст : т15, 75 таге : т6-9 Месеци. 90 т Должина : т15, 75 тбуст : т16, 54 таге : т9 - 12 Месеци. 100 т Должина : т16, 54 тбуст : т17, 32 таге : т12 - 18 Месеци. Спецификација : . Име : Цветни Војна На Ѕвездите Печати Комбинезон. Пол : бебе девојки. Материјал : мешавина од памук. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Печати. Големина : 0-6М/6-9М/9-12М/12-18М. Содржина на пакетот : 1x Ромпер МАТЕРИЈАЛ : памучна мешавина, мека удобна и издржлива, пријателска за кожата, нема никаква штета на кожата на вашето бебе. КАРАКТЕРИСТИКИ : Смешен роботски принт, цветен, возбудлив јака без ракави, ретро стил, без грб, комбинезон за ромпер за бебиња. ПРИЛИКА : Одлично За секојдневна, дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за туширање за бебиња, роденденска забава итн. ГОЛЕМИНА : 0-6М/6-9М/9-12М/12-18М. Ве Молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x Ромпер. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Избор на купувачи..