• Неодамнешно
Дриц Пеглање Одбор Сврзувачки Елементи, 4pk
zoom_in

Дриц Пеглање Одбор Сврзувачки Елементи, 4pk

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Сврзувачки Елементи За Даска за Пеглање Од Дриц го држат капакот на таблата затегнат, така што ќе можете да имате непречено искуство со пеглање. Тие исто така помагаат во спречување на брчки и лизгање. Тие се лесни за употреба. Овие прицврстувачи за покривање на таблата за пеглање доаѓаат четири по пакет. Пеглање Одбор Сврзувачки Елементи, 4-Пакет : овој пакет содржи еден 6-5/8" долг прицврстувач и три 8-3/8 " долги сврзувачки елементи. Увезени. Спречете брчки на капакот. Запрете ги капаците на таблата за пеглање од лизгање. Прицврстувачите на дриц се лесни за употреба и клип на таблата.

Избор на купувачи..