• Неодамнешно
Кружни варијации монограм жолто покривка на дух
zoom_in

Кружни варијации монограм жолто покривка на дух

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

ИДГ варијации на кругот монограм душевен капак, жолта, сива и бела боја. 100 проценти полиестерско лице. Полиестерски памук од 50 проценти/50 проценти се меша назад. Машинско миење и суво. Скриено затворање на патент. Достапно во Кинг, кралица и близнак. Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн за овој дух управуван од уметност. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена од полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот.

Избор на купувачи..