• Неодамнешно
Хадсон Бебе Момче Шорцеви Задници 4-Пакет, Црвено Црно, Дете
zoom_in

Хадсон Бебе Момче Шорцеви Задници 4-Пакет, Црвено Црно, Дете

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хадсон Бебешките шорцеви се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите шорцеви имаат симпатични отпечатоци, ленти и цврсти материи и се удобни дно за мешање и совпаѓање со вашите малечки маици или боди. Нашите шорцеви се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Сетот вклучува координативни шорцеви. Направено со 100% памук. Стилска активна облека за бебе. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Избор на купувачи..