• Неодамнешно
Флеш Мебел Аурора Серија Средината На Грбот Светло Сива Ткаенина Задача Канцеларија Стол Со Пневматски Лифт И Хром База
zoom_in

Флеш Мебел Аурора Серија Средината На Грбот Светло Сива Ткаенина Задача Канцеларија Стол Со Пневматски Лифт И Хром База

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Трендовски најдобро го опишува овој вртлив стол за задачи за да ги оживее сите работни простори. Заострениот дизајн на грбот додава карактер на овој стол за биро. Тапациран е во шарена ткаенина и има фиксна подлога за седишта. Столот со среден грб има обликуван дизајн кој е создаден за поддршка на регионот од средината до горниот дел на грбот. Столот се врти за 360 степени за да ја добиете максималната употреба на вашиот работен простор без напрегање. Рачката за пневматско прилагодување ќе ви овозможи лесно да го прилагодите седиштето до саканата висина. Овој канцелариски стол има хромирана основа со тркалца со двојни тркала што го олеснува превртувањето низ подот. Шарено тапациран стол за задачи е одличен избор за вашата работа или домашна канцеларија. Современа Задача Канцеларија Стол. Светло Сива Ткаенина Тапацир. Дизајн На Средината На Грбот. Заострен Грб. Ка117 Огноотпорна Пена. Вртливо Седиште. Пневматско Прилагодување На Висината На Седиштето. Тешка Хромирана Основа. Тркалца Со Двојно Тркало. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 24"W x 24" d x 32,5-36,5 "H; Големина На Седиштето : 18" W x 16 "D x 17,5-21,5" H; Големина На Грбот : 18 "W x 16,5" H.

Избор на купувачи..