• Неодамнешно
Осветлување Златни Кутии За Ситници
zoom_in

Осветлување Златни Кутии За Ситници

DEN 144.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Златни Кутии За Ситници (Комплет Од 3) Украсете ноќна маса или странична маса со елегантната украсна кутија. Оваа декоративна кутија има елегантен дизајн и рачно насликана завршница; овој декор е софистициран и убав. Користете го за да држите сѐ, од лабав накит до ситници или како украсна кутија за вашиот простор за живеење. Златен комплет од три парчињаматеријал : полирезинвисок квалитет и стилски ок осветлување бренд-Боја : Злато-Материјали : Полирезин-Точка Висина : 6.5 / 9.25 /12- Ширина На Предметот : 10 / 8 / 6.5- Должина На Предметот : 10 / 8 / 6.5- Тежина На Предметот : 10-Потребни Се Дополнителни Алатки : Нема Златен сет од три парчиња. Материјал : полирезин. Висок квалитет и стилски ок осветлување бренд.

Избор на купувачи..