• Неодамнешно
Ступел Индустрии Елегантен Херон Природа Крик Портрет Крајбрежно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност
zoom_in

Ступел Индустрии Елегантен Херон Природа Крик Портрет Крајбрежно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

DEN 553.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура. Нашите уметнички дела во рамка се безбедно монтирани во рамка од зрно дрво со дебелина од 1,5 инчи и подготвени за закачување. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате изјава. Димензии : 11 х 1.5 х 14 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Животно, Птица, Водни Птици, Кран Птица, Чапја, Сликарство. Дизајн на Сали Сватланд.

Избор на купувачи..