• Неодамнешно
Боја-кодирани винил-обложени железо гира, кафеава, лб, секој
zoom_in

Боја-кодирани винил-обложени железо гира, кафеава, лб, секој

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тегови од леано железо обложени со винил, кодирани во боја се идеални за вежби на горниот дел од телото или за физикална терапија, тренинзи со тегови и тренинзи за тонирање. Винил слој дава тежина удобно чувство. Обложената тежина не го гребе протокот. Секоја гира е јасно означена во килограми и килограми. Достапно поединечно, како парови и во комплети со или без решетка за складирање. Боја-кодирани винил-обложени железо гира, кафеава, 20 фунти, 1 секој.

Избор на купувачи..