• Неодамнешно
Нулум Куелар Шеврон Шаг Област Килим, 7 '6 9 ' 6
zoom_in

Нулум Куелар Шеврон Шаг Област Килим, 7 '6 9 ' 6

DEN 3415.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Потонете во удобност со оваа модерна бушава. Фалејќи се со прекрасно дебел куп, секој килим е машина направена од полипропилен за меко чувство под нозете. Имањето софистициран дизајн го прави овој килим идеална основа за секој современ декор. Нулум Куелар Шеврон Бушава Област Килим. Машина Направена. Произведено Во Турција. Материјал : 100% Полипропилен. Поддршка : Лизга Јута. Поставување : Затворен. Препорачани Соби : Спална Соба, Дневна Соба.

Избор на купувачи..