• Неодамнешно
341723 - Прилагодено Црн Челик Камион Решетка Стража, Изберете Форд Ф-250, Ф-350, Ф-450, Ф - Супер Должност Одговара изберете: 2017 - ФОРД Ф250, 2017 - ФОРД Ф350
zoom_in

341723 - Прилагодено Црн Челик Камион Решетка Стража, Изберете Форд Ф-250, Ф-350, Ф-450, Ф - Супер Должност Одговара изберете:

DEN 2098.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

2 " Тубуларна Решетка Штитник Контурирани Хоризонтални цевки за потпис логото на возилото откриваат. Полираната подлога од нерѓосувачки челик на исправите одржува завршен изглед. Гумените истиснувања се безбедно прицврстени на исправите за дополнителна заштита. Рамка монтирани исправи за подобрена ригидност и структурна поддршка. Едноделен склоп на тубуларен челичен прстен од 2 инчи за максимална јачина. Издржлив, текстуриран црн капут во прав за трајна отпорност на корозија. Светлосни загради #390100 достапни за монтирање на резервни светла. Склоп на прстен специфичен за возилото за контура на фаровите. Лесна инсталација без вежба со држачи за монтирање специфични за возилото. Челичните држачи со висока јачина имаат издржлив финиш на црн прав. Ограничена доживотна гаранција (тригодишна завршница, едногодишни делови). Дополнителни Карактеристики Заврши : Текстура Црн Прав Палто. Материјал : Текстура Во Прав Челик. Одговара Изберете : 2017-2022 ФОРД Ф250 2017-2022 форд Ф350 2017-2022 форд Ф450 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Избор на купувачи..