• Неодамнешно
Пролетна Нијанса Женски Божиќ Еден Дедо Мраз Модел Пријатни Комбинезони Домашна Облека
zoom_in

Пролетна Нијанса Женски Божиќ Еден Дедо Мраз Модел Пријатни Комбинезони Домашна Облека

DEN 186.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Божиќни Едноделни Пижами со Качулка, Дедо Мраз Дезен За Возрасни Пријатни Комбинезони домашна Облека едноделни Пижами, подарок за драгата девојка/девојка/сопруга/сестра/тетка да се врати во детството.Без разлика дали ги носите на спиење, присуствувате на семејни собири, се дружите или одите на кампување, тие се многу соодветни и ве прават да се истакнете.Карактеристики* Материјал : мешавина од Памук* Боја : Сина/Сива Сина/Црвена Шема/Црна Црвена/Божиќна Црвена/Жолта Плескавица/Карирана Црвена/Мачка Печатена/Зелена Жица Светла* Големина : С, М, Л, XL, 2xlsize Chart Size(инч) Должина : 53,54 Биста : 35,43 Ракав : 22,83 М Должина : 54,72 Биста : 37,80 Ракав : 23,23 Л Должина : 55.91 Биста : 40.16 Ракав : 23.62 Xl Должина : 57.09 Биста : 42.52 Ракав : 24.02 Xxl Должина : 58.27 биста : 44.88 Ракав : 24.41 Пакет Вклучи1 * Женски Пижами Комбинезон Материјал : Удобни Пижами За Комбинезони Од Памук, Удобни За Носење, Со Еластични Манжетни На Зглобовите И глуждовите, И Опремени Со Патенти. Карактеристика : Интересна печатена шема, убаво совпаѓање на боите, прават да се чувствувате неограничено забавно, разновидни слатки стилови на модели за избор. Дизајн : печатење На Шема, v врат, долг ракав, затворање на патент напред, боди, едноделно комбинезон со качулка. Стил : Дизајн : Снешко, маче, црна и црвена решетка, плескавица, помфрит, Дедо Мраз, елка итн. печати, Качулка Ромпер, долг ракав, долг Панталони боди, Едно парче Божиќ комбинезон боди. Боди за да го покажете вашето заоблено тело, што ќе ве направи привлечни.Дизајнот надвор од рамото Против вратот може да направи да изгледате лежерно, покажувајќи малку деколте. Тенок дизајн на половината совршено ги покажува вашите облини. Костум : едноделната пижама за жени е многу погодна за семејно собирање, дружење во филмски ноќи и за фотографирање, божиќни слики и појадок со Дедо Мраз.

Избор на купувачи..