• Неодамнешно
Кошули За Мажи Графички Лето Нов Мраз Свила Кул Половина Ракав Плус Големина Фитнес Трчање Тенки Врвни Маици
zoom_in

Кошули За Мажи Графички Лето Нов Мраз Свила Кул Половина Ракав Плус Големина Фитнес Трчање Тенки Врвни Маици

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лето нов мраз свила кул половина ракав плус големина фитнес трчање тенки машки маица врвот. Материјал : полиестерзиза шема : . Големина : м Биста : 94-100см/37,01-39,37" Рамо : 40см/15,75" Должина : 64см/25,20"Големина : Л Биста : 98-104см/38,58-40,94" Рамо : 42см/16,54" Должина : 66см/25,98"Големина : XL Биста : 102-108см/40,16-42,52" рамо : 44см/17,32" должина : 68см/26,77"големина : Ххл биста : 106-112см/41,73-44,09" рамо : 46см/18,11" должина : 70см/27,56"големина : хххл биста : 110-116см/43,31-45,67" рамо : 48см/18.90" должина : 72см/28.35"Големина : ххххл биста : 114-120см/44.88-47.24" Рамо : 50см/19.69" должина : 74см/29.13" ● големина ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини на сликата пред да поставите нарачки. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ①Прилики,Удобните Материјали Се Многу Погодни За Плажа И Секојдневни, И Јас Ќе Ви Се Допаднат. ●Натпревари●Погоден За Пролет, лето, fall и Зима. Гардероба Што Мора да ја Имате!.

Избор на купувачи..