• Неодамнешно
Darice Mi & Mingle Metal поставени широки дупки со монистра со пурпурска мешавина од блунг, брои
zoom_in

Darice Mi & Mingle Metal поставени широки дупки со монистра со пурпурска мешавина од блунг, брои

DEN 62.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направете уникатни подароци за вашите пријатели со овие мониста! Мешави и мешавини со метални мониста со широка дупки, виолетова/бургундска мешавина од блинг, 9pk : Вклучува 2 фацетирани бургундски мониста, 2 виолетови монистра со фацетирани мониста, 2 монистра од сребрена растојание, 2 меурчиња површински мониста и 1 сребрена и кристална песка со монистра и совпаѓаат со други со други Бои, привлечност и поинтензивен со популарни брендови.

Избор на купувачи..