• Неодамнешно
Остатоци Пукнатина Машка Црна Метална Маица Средно Црна
zoom_in

Остатоци Пукнатина Машка Црна Метална Маица Средно Црна

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Остатоци Од Машка Метална Маица Од Пукнатина Метал-Повеќето Маици Се 100% Памук, Претходно Испран И Перат Во Машина.Лиценцирана Музичка Маица Сосема Нова Никогаш Не Била Носена Стока 100% Памучна Маица Со Кратки Ракави Висококвалитетна Произведена Маица За Облека Остатоци Од Машка Црна Метална Маица Со Средна Црна Боја.

Избор на купувачи..