• Неодамнешно
Кајзеркрафт Збор Умри, Малите Нешта, 3.25 2.25
zoom_in

Кајзеркрафт Збор Умри, Малите Нешта, 3.25 2.25

DEN 6239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кајзеркрафт Збор Умри, Малите Нешта, 3.25" х 2.25 "Кајзеркрафт Збор Умри, Малите Нешта, 3.25 "х 2.25" : Овие челични матрици ќе пресечат картон, тенка иверица, филц, ацетат, лепливо платно за грб, шкурка, пена и многу повеќе. Тие работат со практично секоја машина за сечење што ќе собере нафора-тенки умира и сигурно ќе станат суштинска состојка во вашиот процес на изработка на хартија. Овој пакет ги содржи Малите Нешта : еден 2-1/4" х 3-1/4" умре. Увезени.

Избор на купувачи..