• Неодамнешно
xcelite xpe хром молибден челик електроника шрафцигер во собата, 7-парче
zoom_in

xcelite xpe хром молибден челик електроника шрафцигер во собата, 7-парче

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тесен стисок за држење за удобност и контрола. Зајакнувањето на палецот овозможува дополнителна сила надолу. Сатенска завршница хром молибден челични шахти обезбедуваат издржливост. Специјално третирани совети од црн оксид ја елиминираат рефлексијата на светлината. Јадрото на рачката е изработено од тврда пластика отпорна на удари за издржливост. Надворешниот слој е мека гума за удобност и отпорност на лизгање. ЕСП безбедно тврдо пластично јадро за заштита на чувствителните компоненти. Рачките се designedономски дизајнирани овозможувајќи одржлив висок вртежен момент. Мазна скршеница беспрекорна рачка капа.

Избор на купувачи..