• Неодамнешно
Women'sенски фанатици брендирани со бел Канзас Сити Ројалс Дугјут Врв предниот дел на В-вратот
zoom_in

Women'sенски фанатици брендирани со бел Канзас Сити Ројалс Дугјут Врв предниот дел на В-вратот

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете ја вашата посветеност на Канзас Сити Ројалс гласно и горда во играта на играта со зграпчување на оваа дрес за брендирани фанатици. Додека halptail hem и V-вратот додаваат ласкава завршница на вашата облека, лесната ткаенина ве одржува удобно во текот на играта. Плус, живописни графики во Канзас Сити Ројалс, задебелени цевки во боја на контраст и трендовски вратоврски го прават крајниот врв за да го покажете вашиот дух. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Реплика Jerseyерси. Затворање на копчињата. Краток ракав. Реплика Jerseyерси. V-врат. Официјално лиценциран. Бренд : Брендирани со фанатици. Вратоврска пред. Увезени. Зашиена апликација за ткаенини. Материјал : 100% полиестер. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Цевки во боја на контраст. Заоблен полите на капчињата.

Избор на купувачи..