• Неодамнешно
Комбо за капа и маска за лице
zoom_in

Комбо за капа и маска за лице

DEN 118.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кажи еј на вашите омилени нови додатоци. Комбото за капаче и маска за лице е на врвот на вашиот изглед и ознаки за победничка комбинација-совршена за дополнителна покриеност кога излегувате надвор. Комбо -капа и маска за лице. Заоблен оброк. Прилагодлива. Табулатори за копче на страни на страните држат јамки за ушни маски. Овој производ не е за употреба на деца на возраст под 2 години. Не за медицинска употреба и да не се користи како замена за маска за медицинско одделение. Производот не е одобрен од ФДА или одобрена од ФДА. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Маска за лице и капа.

Избор на купувачи..