• Неодамнешно
Атлетик патики на момчето Блипи Блипи
zoom_in

Атлетик патики на момчето Блипи Блипи

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ставете забавен спин на неговата колекција на патики со овие атлетски патики на Блипи! Симпатична печатење на сите го одржува неговиот изглед жив, додека затворањето на куката за престој и јамка му дава безбедно вклопување во текот на целиот ден. Затворање на кука и јамка на горниот дел со апликацијата Blippi. Детали за чипка на горниот дел. Повлечете го јазичето на грб. Печатење на сите. © Blippi. Сите права се задржани. Рачно изработено горно и надворешно. Место чисто. Увезени. Атлетични патики на Блипи за момчиња од мали деца.

Избор на купувачи..