• Неодамнешно
Каролини Богатства Bb2717ovmt Куче Куќа Колекција Пекинезе Срна Самур Печка Мит, Големи, разнобојни
zoom_in

Каролини Богатства Bb2717ovmt Куче Куќа Колекција Пекинезе Срна Самур Печка Мит, Големи, разнобојни

DEN 308.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства Bb2717ovmt Куче Куќа Колекција Пекинезе Срна Самур Печка Ракавица, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични пекинезе уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Голема Десна Рака Дебела Отпорна На Топлина Печка Ракавица. Пет слоеви на ватиран заштита на секоја страна од ракавицата обезбедуваат одлична отпорност на топлина. Прекрасно печатеното уметничко дело на предната страна на ракавицата дава дополнителна изјава за вашиот сегашен кујнски декор. Одлично за вашата омилена Мајка, Готвач или најдобриот Скара што го знаете. Со должина од околу 12 инчи и околу 8 1/2 инчи на најшироката точка. Црната лента за пристрасност ја завршува ракавицата на рерната со обрач за да дејствува како закачалка. Оваа голема ракавица за печка одговара на многу разновидна големина на раце Оваа Ракавица за Рерна е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Дебел Отпорен На Топлина Печка Ракавица.

Избор на купувачи..