• Неодамнешно
Apple iPhone XS MA 256gb Злато Б Одделение Користи Целосно Отклучен Паметен Телефон
zoom_in

Apple iPhone XS MA 256gb Злато Б Одделение Користи Целосно Отклучен Паметен Телефон

DEN 11839.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

6,5-инчен дисплеј За Супер Мрежница (OLED) со HDRIP68 отпорен на прашина и вода (максимална длабочина од 2 метри до 30 минути)12mp двојни камери СО двојна OIS и 7mp truedepth предна камера - Режим На Портрет, Осветлување На Портрет, Контрола На Длабочина и ПАМЕТНА HDRAFE ID за безбедна автентикација И Apple Pay A12 Bionic Со нервен Мотор од следната генерација apple i Phone xs max има 6,5-Инчен дисплеј за супер МРЕЖНИЦА со нарачани oled панели за hdr дисплеј кој обезбедува најдобра точност на бојата во индустријата, ВИСТИНСКИ црнци и извонредна ОСВЕТЛЕНОСТ. Напредната ЛИЧНА КАРТА ви овозможува безбедно да го отклучите вашиот i Phone, да се најавите во апликации и да платите со само еден поглед. Бионичкиот чип А12 со нервен Мотор од следната генерација користи машинско учење во реално време за да го трансформира начинот на кој доживувате фотографии, игри, зголемена реалност и многу повеќе. Пробивниот систем со двојна камера ОД 12 МЕГАВАТИ ги носи вашите портрети на следното ниво со Режим На Портрет, Осветлување На Портрет, подобрен боке и целосно нова Контрола на Длабочината. Телефоните се Во Добра Состојба (7 Од 10) и се 100% Функционални. Овие телефони нема да бидат во оригиналното пакување и вклучуваат Сосема Нов Не ОЕМ мфи сертифициран кабел за напојување и адаптер за напојување одобрен од УЛ. Слушалките не се вклучени. Овие телефони Се Целосно Отклучени и Се Компатибилни со сите поголеми Американски Оператори, вклучувајќи Ги ВЕРИЗОН, АТ&Т И Т-Мобиле. Сите Телефони се целосно тестирани и се во одлична работна состојба. Уредот може да покаже некои лесни гребнатини или гребнатини од ракување.

Избор на купувачи..