• Неодамнешно
ХАУЛЕР 16Х8. - 25ЕТ 112.1 ЦБ МАТ ЦРНО ТРКАЛО
zoom_in

ХАУЛЕР 16Х8. - 25ЕТ 112.1 ЦБ МАТ ЦРНО ТРКАЛО

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

НИВО 8 ХАУЛЕР 16Х8, 5 5Х135-25ЕТ 112,1 ЦБ Мат НИВО НА ЦРНО ТРКАЛО 8 АЛУМИНИУМСКИ РАБ ВЛЕЧЕЊЕ 16Х8, 5 ин Мат Црна Завршница, 1685хлр-55135м87 Број На Модел - Производител На ВЛЕЧЕЊЕ Број На Дел - 1685хлр-55135М87 Шема на Завртки - 5х135 Офсет - -25 мм Заден Простор - 3,77.

Избор на купувачи..